Grupa Telmar
Meble Telmar Grupa Telmar

Nowoczesne i klasyczne sofy do salonu – Włocławek, Brodnica, Iława, Nowe Miasto Lubawskie

Jeśli potrzebna jest Ci stylowa i wygodna sofa, znajdziesz ją w naszych salonach meblowych zlokalizowanych w takich miejscowościach jak Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Włocławek oraz Iława. Dzięki współpracy z wieloma cenionymi producentami, możemy Ci zaproponować bardzo szeroki asortyment tych mebli wypoczynkowych, dlatego bez trudu znajdziesz idealny model dla siebie.

Który model sofy wybrać?

Określeniem „sofa” nazywa się dzisiaj wiele rodzajów mebli tapicerowanych, które w licznych przypadkach przypominają po prostu kanapę. Warto jednak wiedzieć, że pierwotnie ten element wyposażania wnętrz służył wyłącznie do siedzenia, natomiast kanapa nadawała się także do leżenia. Dzisiaj to rozróżnienie powoli się zaciera, dlatego spotkać można np. sofy z funkcją spania (np. modele skandynawskie). Są to bardzo praktyczne meble, które sprawdzają się w szczególności w niewielkich mieszkaniach. Z kolei modele nierozkładane zazwyczaj znajdują miejsce w przestronnych salonach bądź eleganckich biurach. Przed zakupem takiego mebla warto zwrócić uwagę na różne dostępne rodzaje. Do najpopularniejszych należą modele:

W salonach Grupy Telmar możesz znaleźć niemal każdy najmodniejszy rodzaj tego produktu, a do tego wybrać obicie w ulubionym kolorze. Jeśli chodzi o tapicerkę, sofy najczęściej pokrywane są skórą, ekoskórą oraz tkaninami typu welur. Warto zwrócić uwagę również na nóżki mebla, które często podkreślają jego styl – kanapy klasyczne mają najczęściej nogi drewniane, natomiast nowoczesne – z pięknie błyszczącą powłoką chromowaną.

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji