Grupa Telmar
Meble Telmar Grupa Telmar

Narożniki z pojemnikami i funkcją spania – Włocławek, Brodnica, Iława, Nowe Miasto Lubawskie

W naszych salonach meblowych znajdujących się w takich miastach jak Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Iława oraz Włocławek, bez trudu dopasujesz narożnik do swojego mieszkania. Zadbaliśmy o wyjątkowo szeroki asortyment tych elementów wyposażenia wnętrz, dlatego znajdziesz w nim meble o różnej wielkości i konstrukcji oraz bogatej gamie kolorystycznej. Wśród nich są zarówno niewielkie kanapy idealne do małego mieszkania, jak również rozkładane modele modułowe, doskonałe do dużego salonu.

Najmodniejsze modele narożników

Wybierając ten rodzaj kanapy do swojego mieszkania, warto mieć świadomość, że meble takie dzielą się nie tylko na modele z funkcją spania i nierozkładane. Dostępne propozycje różnią się od siebie konstrukcją także pod innymi względami – mogą być na przykład lewe lub prawe, co zależy od tego, z której strony umiejscowiony jest szezlong. Co więcej, producenci i pod tym kątem oferują różne rozwiązania, ponieważ na rynku spotkać można:

Te wyjątkowo komfortowe i efektowne meble wypoczynkowe dostępne są także w wielu wersjach jeśli chodzi o wzornictwo, kolorystykę oraz materiał obiciowy. Za najbardziej eleganckie uznawane są tapicerki ze skóry oraz ekoskóry, jednak dużym powodzeniem cieszą się również narożniki pokryte nowoczesnymi tkaninami plamoodpornymi, np. przyjemnym w dotyku welurem.

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji