Grupa Telmar
Meble Telmar Grupa Telmar
Powrót

Meble, których nie spotkasz nigdzie indziej Grupa Telmar

Meble, których nie spotkasz nigdzie indziej

Szanowni Państwo, mamy do zaoferowania dla Panstwa serię mebli, których nie spotkacie w żadnym innym salonie. Meble wykonane z wysokiej jakości materiałów, idealne dla Twojego wnętrza.

WSZYSTKIE PONIŻSZE MEBLE OBJĘTE SĄ SYSTEMEM OCHRONY MEBLI

 

NAROŻNIK PAVIA

Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem, ruchomymi nagłówkami. Powierzchnia po rozłożeniu 193x130cm. Siedzisko wykonane z pianki wysokoelastycznej na sprężynach falistych. Oparcie wykonane z pianki wysokoelastycznej na pasach elastycznych. Szer. 275 cm Wys. 203 cm Gł. 81 – 95cm

 

Meble, których nie spotkasz nigdzie indziej

 

FOTEL SOTTO

Siedzisko oraz oparcie wykonane z pianki wysokoelastycznej na sprężynach falistych, podłokietnik wykonany jest z pianki poliuretanowej. Nóżki: drewno buk natura. Szer. 78 cm Wys. 87 cm. Gł. 86 cm

 

Meble, których nie spotkasz nigdzie indziej

 

SOFA TIPO

Sofa trzyosobowa z funkcją spania i dużą skrzynią na pościel, pow. spania 115x190cm. Siedzisko oraz oparcie wykonane z pianki wysokoelastycznej na sprężynach falistych. Podłokietnik pianka poliuretanowa. Nóżki drewno buk natura. Szer. 222 cm Wys. 87 cm. Gł. 59 cm.

Meble, których nie spotkasz nigdzie indziej

 

NAROŻNIK TIPO

Narożnik z funkcją spania, pow. spania 115x190cm. Siedzisko oraz oparcie wykonane z pianki wysokoelastycznej na sprężynach falistych. Podłokietnik pianka poliuretanowa. Nóżki drewno buk natura. Szer. 222 cm Wys. 87 cm. Gł. 156-173 cm.

 

Meble, których nie spotkasz nigdzie indziej

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ O SZCZEGÓŁY

 

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji