Meble Telmar
Meble Telmar Meble Telmar

Adres:
ul. Platynowa 3 14-200 Iława / Nowa Wieś
tel: 89 679 7226, f651info@komfortpartner.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 10:00 – 18:00
Soboty: 10:00 – 14:00

www.komfort.pl

 

Komfort

Współpracujemy z firmą KOMFORT, jest to Polska firma z 25-letnią tradycją, lider na rynku w branży podłóg. Komfort to szybki rozwój i wieloletnie doświadczenie rynkowe z najlepszymi europejskimi trendami w zakresie samych produktów jak i formatu sklepów.

Salon z podłogami Grupa Telmar

Przez 25 lat obecności na rynku firma KOMFORT poznała miliony Polaków – tych, co urządzają małe mieszkania, okazałe domy czy apartamenty, tych, którzy cenią sobie wyrafinowane wzornictwo lub minimalizm i stawiają na funkcjonalność. Przygotowuj kolekcje i sprowadza materiały z całego świata z myślą o wszystkich tych potrzebach.
Kolory, wzory i faktury to coś co lubimy najbardziej! Kupcy docierają w najdalsze zakątki świata w poszukiwaniu ciekawych i wyjątkowych produktów na każdą kieszeń. Inspirują nas nowe trendy i rozwiązania. Salon jest miejscem przyjemnym i komfortowym, wnętrze inspiruje i zachęca do zapoznania się z ofertą. Naszym klientom zapewniamy kompleksowość oferty: od profesjonalnego doradztwa po szereg usług dodatkowych.
Oferta produktowa obejmuje starannie wyselekcjonowaną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych, dekoracji, drzwi oraz najlepszej na rynku oferty dywanów.

Komfort
Wykładziny

Grupa Telmar Wykładziny

Podłogi drewniane

Grupa Telmar Podłogi drewniane

Panele

Grupa Telmar Panele

Dywany

Grupa Telmar Dywany

Drzwi

Grupa Telmar Drzwi

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji