Grupa Telmar
Meble Telmar Grupa Telmar
Powrót

Stan zagrożenia epidemicznego Grupa Telmar

Po raz pierwszy w Polsce doświadczamy stanu zagrożenia epidemicznego. Robimy obecnie wszystko, by zapewnić Państwu bezpieczny dostęp do naszych usług.
W tej sprawie przygotowaliśmy dla Państwa kilka ważnych i praktycznych informacji. Będę wdzięczny, jeżeli się z nimi Państwo zapoznają.
Działalność naszych salonów
Nasze salony pracują w tradycyjnych godzinach funkcjonowania. Z uwagi na Państwa, a także naszych współpracowników zdrowie działamy w okrojonym składzie jednocześnie stosując się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia. W salonach zaś pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa i zachowajmy bezpieczne odległości między sobą. Prosimy też o wyrozumiałość – do naszych salonów zapraszamy Państwa pojedynczo.

Nasze usługi bez wychodzenia z domu
Najbezpieczniej, bo bez wychodzenia z domu, mogą Państwo skontaktować się z salonem aby upewnić się na jakim etapie znajduje się realizacja Państwa terminowego zamówienia. Również telefonicznie otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej aktualnej oferty handlowej – wyjaśnimy gdzie za pośrednictwem interentu można obejrzeć meble.

Płatności w naszych salonach
W sytuacji zagrożenia infekcją najbezpieczniejsze są płatności bez kontaktu fizycznego – kartą zbliżeniową lub przelewem.

Dziękuję Państwu za lekturę tej informacji.

Łączę wyrazy szacunku i życzenia zdrowia.

Pracownicy salonów Telmar

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji