Grupa Telmar
Meble Telmar Grupa Telmar

Kuchnie na wymiar – Włocławek, Brodnica, Iława, Nowe Miasto Lubawskie

W naszych salonach meblowych zlokalizowanych na terenie Brodnicy, Iławy, Włocławka oraz Nowego Miasta Lubawskiego możesz zamówić nowoczesne meble do kuchni na wymiar. Dzięki temu, że współpracujemy z najlepszymi markami na rynku, możesz mieć pewność, że pomieszczenie kuchenne urządzone z naszą pomocą będzie nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne, spełniając potrzeby wszystkich domowników.

Profesjonalnie zaprojektowana kuchnia na wymiar to przede wszystkim umiejętne dopasowanie układu mebli do kształtu wnętrza, aby w maksymalny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń użytkową. W małych pomieszczeniach doskonale sprawdza się tzw. układ liniowy, czyli rozmieszczenie wszystkich elementów zabudowy wzdłuż ściany. W większych i szerszych wnętrzach można zaproponować ułożenie mebli w kształcie L lub w układzie dwuliniowym. Popularne rozwiązanie stanowią także kuchnie na wymiar z wyspą, które najlepiej spełniają swoją funkcję zwłaszcza w przypadku wnętrz otwartych na inne pomieszczenia.

Oferowane przez nas meble kuchenne doskonale sprawdzą się zarówno w małych mieszkaniach, jak i w przestronnych domach jednorodzinnych. Szczególną uwagę kładziemy na jakość wykonania produktów, które dzięki zastosowaniu wysokiej klasy komponentów gwarantują odpowiednią wytrzymałość, nie tracąc swojej struktury oraz koloru przez długi czas. Meble, które proponujemy w naszych salonach, zostały wyposażone w dobre jakościowo zawiasy i prowadnice, poprawiając ich funkcjonalność i jednocześnie wpływając na komfort pracy w kuchni.

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji